0 232 856 60 66 - 0 532 133 21 91 

0 232 856 60 66 - 0 532 133 21 91 

HİZMETLERİMİZ

Sıcak havalarda serinlemek için ev veya işyerlerinde kullanılan evaporatif soğutma sistemleri, doğal ve etkili bir seçenektir. Bu sistemler, suyun buharlaşmasıyla ortaya çıkan soğutma etkisinden faydalanarak iç mekanları serinletirler. Islak filtreler, endüstriyel işlemlerde kirleticileri temizlemek için yaygın olarak kullanılan bir filtreleme yöntemidir. Elektrostatik filtreler, gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılmaktadır ve son zamanlarda ülkemizde de popülerlik kazanmaktadır. Hücre sulu baca filtreleri, yüksek kükürt içeren yakıtların kullanıldığı tesislerde hava kirliliğini azaltmaya yardımcı olur. Perfore, çeşitli endüstriyel uygulamalarda delikli sac malzeme olarak kullanılan bir türdür. Elek yakma fırınları ise endüstriyel işlemlerde yüksek sıcaklıkta malzemeleri işlemek için kullanılan dayanıklı fırınlardır. Daha fazla bilgi veya hizmet almak için kısa yazı hizmetlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Evaporatif Soğutma Sistemleri
Suyun buharlaşması yoluyla sağlanan soğutma en doğal soğutma sistemidir. Evaporatif soğutma işlemi, sıcak hava ile suyun...
Islak Filtre (Scrubber)
Maden işleme işlemleri için olan vakaların büyük çoğunluğunda, kullanılan ıslak sprey sistemi bir su püskürtme sistemidir.
Elektrostatik Filtre
Elektrostatik filtre Gelişmiş ülkelerde uzun yıllardır kullanılmaktadır.Ancak ülkemizde son birkaç yılda kullanılmaya başlamıştır.
Hücre Sulu Baca Filtreleri
Kömür ve fuel-oil gibi yüksek kükürt içerikli yakıtların kullanıldığı kazanlardan ve odun fırınlarından...
Perfore
Perfore ; Delikli sac (perfore) Delikli sac metal veya kompozit levhaların çeşitli makinalarda...
Elek Yakma Fırını
Çelik konstrüksiyondan üretilmiş, ısıya dayanıklı fırınlardır.

Ürün Seçenekleri

Alana Özel Havalandırma

Garantili Hizmet

Montaj ve Parça Garantisi

Profesyonel Ekip

Ürün ve Servis Hizmeti

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.

0 232 856 60 66

0 532 133 21 91

Yedi Eylül Mahallesi 5528 Sokak,
No: 69/3 Torbalı / İZMİR

Copyright © 2021 Venio Agency